Ana sayfa

Henan huafood machinery technology co., LTD Fabrika turu

Ben sohbet şimdi
Üretim hattı OEM / ODM Ar-Ge
1 2 3 4
Henan huafood machinery technology co., LTD Henan huafood machinery technology co., LTD Henan huafood machinery technology co., LTD Henan huafood machinery technology co., LTD

1 2
Henan huafood machinery technology co., LTD Henan huafood machinery technology co., LTD

1 2
Henan huafood machinery technology co., LTD Henan huafood machinery technology co., LTD

 • Üretim hattı
  Fabrikamız Zhengzhou şehrinde bulunan, çin. Stratejik olarak Bohai Yolu ile Xintian Bulvarı'nın kesişiminin 3,5 kilometre güneyindedir. Otoyola ve tren istasyonuna yakındır. Bilimsel araştırma, üretim, tasarım, satış ve satış sonrası koleksiyonudur. Modern gıda makinaları işletmesi.


  Profesyonel mühendislik ve teknik personele sahibiz ve her zaman çevre koruma, yeşil, enerji tasarrufu ve kullanıcılar için araştırma ve geliştirme projeleri olarak yüksek verimlilikle ileri teknoloji ürünleri üretiyor ve kullanıcılar için güvenilir kaliteli markalar yaratıyoruz. Tecrübeli teknisyenler ve son teknoloji ürünü işleme ekipmanları, kaliteli ekipmanların üretimi için sağlam bir temel sağlar.

  Uzun yıllara dayanan üretim tecrübemizle, bağımsız olarak ön ve arka için çeşitli gıda işleme ekipmanı ve yardımcı ekipman geliştirmiştir. Ürünler ülkedeki tüm illere, belediyelere ve özerk bölgelere satılmakta ve dünyadaki tüm ülkelere ve bölgelere ihraç edilmektedir. Fabrikamızın yanı sıra, istediği zaman makineyi ziyaret etmek ve test etmek için yurtiçi ve yurtdışındaki insanlar için çeşitli gıda işleme ekipmanlarına ev sahipliği yapan bir sergi salonu da bulunmaktadır.

 • OEM / ODM
  Olgun ve etkin üretim ve yönetim sistemimiz ile ileri üretim tesisleri ve ileri teknoloji ile birleştiğimizde, yurtiçinde ve yurtdışında iyi niyetle müşterilerimize ihtiyacını karşılamak için yüksek kaliteli OEM ve ODM ürünleri ve hizmetleri sunuyoruz.

  • OEM Hizmeti Sundu
  • Tasarım Hizmeti Sundu
  • Alıcı etiketi sundu

 • Ar-Ge
  Mühendislik ve teknik personel

  Bilgileri mekanik, elektrik, hidrolik ve otomotiv mühendisliğini kapsayan uzman bir teknik ekip tarafından oluşturulan 30'dan fazla mühendislik ve teknik personel

İletişim bilgileri
Henan huafood machinery technology co., LTD

İlgili kişi: Mr. Jacky Miao

Tel: +8615136129173

Faks: 86-371-56787763

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)